medere

90-dniowy program suplementacyjny Medere Anti-Aging

Żyjemy w epoce kultu ciała, chcemy być piękni i wiecznie młodzi ale nie wiemy jak to osiągnąć. Chcemy żyć długo w dobrym zdrowiu i samopoczuciu. Często skupiamy  się na zewnętrznych aspektach i zapominamy, że piękno bierze się z wnętrza. Młodość dla każdego z nas ma inny wymiar. Dla jednych oznacza witalność, dla innych zdrowie, jeszcze inni uważają, że młodość to nieprzemijające piękno.

Pojęcie anti-aging większości z nas kojarzy się z medycyną estetyczną, zabiegami chirurgii plastycznej i kosmetykami, jednak anti-aging to coś znacznie więcej. To filozofia lansująca określony styl życia, to szeroko rozumiane holistyczne podejście do człowieka zorientowanego na młodość i zdrowie. Dzisiaj proces starzenia się organizmu można spowolnić a nawet odwrócić, zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz. Genetyka warunkuje ok. 20% tego, jak będziemy wyglądać w przyszłości ale aż 80% to nasze zachowania, które zależą od naszych świadomych wyborów.

Naopóźnienie procesów starzenia można wpływać wielokierunkowo, stosując różne metody, które w połączeniu, mogą przynieść bardzo korzystne efekty. Kluczowymi elementami są odpowiednia dieta, umiarkowana aktywność fizyczna, unikanie stresu, wyeliminowanie używek, odpowiednia pielęgnacja oraz suplementacja przyczyniająca się do regeneracji oraz odnowy organizmu.

W MedereLab tworzymy produkty, dla których to Wy byliście inspiracją. Wasze potrzeby i wartości. Medere to coś więcej, niż doskonały produkt to filozofia życia. Stworzyliśmy produkt, który wyznacza trendy w zakresie naturalnej i holistycznej suplementacji anti-aging. Produkt Medere to połączenie naturalnych składników z nowoczesną technologią. Unikalne formuły naszych nutraceutyków są wynikiem pracy zespołu profesjonalistów, który dzięki swojej pasji i doświadczeniu stworzył produkt inspirowany Waszymi potrzebami. 

90-dniowy program Anti Aging Formuła to zestaw 3 uzupełniających się ze sobą produktów LONG, GOOD, LIFE oddziałujących na ciało i umysł.

W skład formuły wchodzą optymalnie dobrane i wyselekcjonowane 24 naturalne składniki wśród, których należy wyróżnić m.in. Traganka Błoniastego (Astragalus Membranaceus) jedno z najważniejszych ziół tradycyjnej medycyny chińskiej oraz Witanię Ospałą (Withania Somnifera) jedno z najważniejszych ziół tradycyjnej medycy hinduskiej Ajurwedy oraz Resveratrol jeden z najlepiej przebadanych „eliksirów młodości”, który wpływa na aktywację genu SIRT1 zwanego genem długowieczności. Składniki te uznane są przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności jako substancje o potwierdzonym działaniu spowalniającym procesy starzenia. Specjaliści Medere wykorzystując swoją wiedzę, 30 letnie doświadczenie produkcyjne oraz najbardziej aktualne międzynarodowe wyniki badań naukowych, w trakcie opracowywania formuł, zastosowali obecnie najważniejsze surowce i substancje związane z zagadnieniem procesów starzenia. W efekcie powstała niepowtarzalna formuła o bardzo bogatym składzie, która w sposób zasadniczy wyróżnia nas na rynku suplementacji anti-aging.

W Medere wierzymy, że młodość nie musi być tylko pewnym etapem życia. Wierzymy, że młodość nie zna wieku. A to na jak długo ją zatrzymamy, zależy od tego, jak na co dzień będziemy traktować i pielęgnować nasze ciało i umysł. Cywilizacja nas postarza ale dzięki świadomym wyborom możemy ten proces zatrzymać.

Aleksandra Strączek – Dietetyk