medere

Piękne i zgrabne ciało w 3 miesiące

Nasza Formula Anti-Aging poprzez wyjątkowy skład i wielokierunkowe działanie może przyczyniać się do redukcję  masy ciała i pomóc w osiągnięciu wymarzonej sylwetki.

Odpowiednia dieta i styl życia to kluczowe elementy profilaktyki zdrowia i młodego wyglądu. Sposób odżywiania wpływa na jakość naszego życia a złe nawyki odbijają się nie tylko na naszym zdrowiu, ale także naszym wyglądzie. Zbyt szybkie przybieranie na wadze lub trudności w utrzymaniu prawidłowej masy ciała, cellulit, obrzęki, rozstępy, wiotka skóra, są istotnym sygnałem, że nasza dieta i styl życia pozostawiają wiele do życzenia.

W naszej formule Anti-Aging zastosowaliśmy naturalne składniki, które nie tylko przyczyniają się do zachowania zdrowia i młodego wyglądu ale rownież pomagają uzyskać zgrabną sylwetkę i piękne ciało.

Traganek błoniasty – ekstrakt z korzenia traganka jest bogaty w triterpeny zwane astragalozydami, które są odpowiedzialne za korzystny wpływ na przemianę węglowodanów oraz stężenie lipidów (przyspieszają ich spalanie i spadek masy ciała). Astragalozydy adaptują również organizm do zwiększonej aktywności fizycznej.

Amla – zapobiega hipoglikemii, czyli spadkom cukru we krwi, chroniąc przed nagłymi napadami głodu, przyspiesza metabolizm tłuszczów. Wykazuje działanie stymulujące przemianę materii.

Żeń szeń – wpływa na procesy metaboliczne regulując gospodarkę glukozową. Wykazuje również korzystny wpływa na mikroflorę jelitową, co może ułatwiać redukcję masy ciała.

Ashwagandha – wykazuje działanie poprawiające nastrój, przeciwstresowe, przeciwlękowe, przeciwdepresyjne oraz poprawiające adaptację do środowiska. Wpływa na obniżenie poziomu kortyzolu (hormonu stresu). Stres i wysoki poziom kortyzolu mogą utrudniać redukcję masy ciała.

Koenzym Q10 – Tendencję do przybierania na wadze można w niektórych przypadkach wiązać z cechami metabolizmu, które odpowiadają za obniżoną termogenezę (wytwarzanie ciepła). Koenzym Q10 jest niezbędnym kofaktorem w produkcji energii, jego niedobór może się  przyczyniać do nadwagi i otyłości.

Zielona herbata – jest bogata w polifenole i katechaniny. Związkiem mającym największy udział wśród katechin, uchodzącym za najmocniejszy przeciwutleniacz jest galusan epigalokatechiny (EGCG). Jego właściwości antyoksydacyjne są 100 razy silniejsze niż witaminy C i 25 razy silniejsze niż witaminy E. Wyżej wymienione katechaniny zawarte w zielonej herbacie mają  wielokierunkowy wpływ na redukcję tkanki tłuszczowej.

Wąkrota azjatycka – wzmacnia naczynia krwionośne i poprawia krążenie. Dzięki tym właściwościom wpływa na zmniejszenie komórek tłuszczowych oraz zwiększenie elastyczności włókien tkanki łącznej a tym samym redukcję cellulitu i zachowanie jędrnej skóry.

Karnozyna – szczególnie ważna dla osób aktywnych fizycznie. Karnozyna pomaga utrzymać równowagę kwasowo-zasadową w mięśniach podczas intensywnego wysiłku fizycznego. Zwiększa siłę mięśni i wydłuża ich wytrzymałość.

L-Cysteina – upośledzona praca wątroby skutkuje osłabieniem metabolizmu i tendencją do przybierania na masie ciała. Glutation, który jest niezbędny do detoksykacji w wątrobie wielu substancji, jest związkiem trzech aminokwasów: cysteiny, kwasu glutaminowego i glicyny. Cysteina jest najważniejszym czynnikiem determinującym ilości syntetyzowanego glutationu. Uważa się, że dzięki temu zwiększenie spożycia cysteiny pozwala najskuteczniej przyspieszyć usuwanie szkodliwych substancji z wątroby i zapobiega gromadzeniu się w niej toksyn przez co przyczynia się do redukcji masy ciała.

Możemy zachować zgrabną sylwetkę bez względu na wiek. Młodość nie zna wieku, młodość to  zdrowie osiągane poprzez odpowiedni styl życia, diete, odpowiednią ilość ruchu oraz właściwą suplementację. Dzięki świadomej i wielokierunkowej kuracji antystarzeniowej mamy szansę na to, aby nasze ciało pozostałe zgrabne i młode na długie lata.