medere

Zainwestuj w dobre samopoczucie – poznaj 'M Philosophy

Holistyczne podejście do zdrowia to założenie, że organizm stanowi całość, dlatego troską należy otaczać zarówno ciało, jak i umysł. Ważne jest nie tylko zdrowe odżywianie, ale i aktywność fizyczna, unikanie stresu oraz dobre samopoczucie. Taka koncepcja dbania o organizm przyświeca także idei `M Philosophy, opartej o nurt anti-aging.

Dzisiaj młodość to już nie tylko kwestia wieku czy genów, ale przede wszystkim zrównoważonego trybu życia oraz aktywności fizycznej i intelektualnej. Dlatego działania zapobiegające starzeniu się organizmu nie powinny opierać się jedynie na stosowaniu kosmetyków, ale na otoczeniu troską całego organizmu poprzez odpowiednią dietę i ćwiczenia, bo im lepiej zadbamy o swój organizm, tym lepsze będzie nasza samopoczucie. Z tego powodu kluczowymi elementami `M Philosophy są regularna aktywność fizyczna, pielęgnacja ciała, zbilansowana dieta oraz suplementacja oparta o naturalne składniki.

Dieta na dobry humor
Dieta `M Philosophy opiera się wyłącznie na nieprzetworzonych produktach, które są cennym źródłem antyoksydantów, witamin i składników mineralnych. Podstawą są więc świeże sezonowe warzywa i owoce, orzechy oraz kiełki, ale najistotniejszym elementem takiej diety przeciwstarzeniowej są produkty o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych tzw. superfoods, do których zaliczane są owoce goji, nasiona chia, siemię lniane, jarmuż oraz migdały. Ograniczyć należy za to spożywanie tłustych i wysokoprzetworzonych produktów, a także unikać zbyt dużej ilości węglowodanów i soli.

Naturalna suplementacja
Kluczem do energii ducha i ciała jest także naturalna suplementacja. W powstrzymaniu procesów starzenia jest bardzo istotna, ponieważ nawet przy zrównoważonej diecie nie dostarczymy organizmowi wszystkich niezbędnych składników wraz z pożywieniem.

Podsumowując, pod pojęciem `M Philosophy kryją się różne działania skoncentrowane na poprawie sił witalnych. Równowaga ducha, właściwa dieta, pielęgnacja oparta o naturalne produkty to klucz do długowieczności, bo im dłużej człowiek cieszy się dobrym zdrowiem, tym dłużej będzie czuł się młodo.